Page 79 - Vilans 2021
P. 79

   Contact Bent u geïnspireerd geraakt door de verhalen in deze uitgave? Neemt u dan gerust contact met ons op om er verder over te praten.   Mirella Minkman Voorzitter raad van bestuur m.minkman@vilans.nl Erwin Bleumink Lid raad van bestuur e.bleumink@vilans.nl Henk Nies Directeur strategie en ontwikkeling h.nies@vilans.nl Cécile Peerbooms Directeur bedrijfsvoering c.peerbooms@vilans.nl Lia Davelaar Directeur kennisstrategie en ­management a.i. l.davelaar@vilans.nl Rian van de Schoot Directeur leren, innoveren en onderzoeken r.vandeschoot@vilans.nl Anneke Augustinus Directeur programma­ management, impact en communicatie a.augustinus@vilans.nl        Bezoekers per functie De bezoekers van de websites van Vilans zijn: 23% 25% 13% 9% 6% 6% 3% 9% 2% 2% 2%  Verpleegkundige Student Zorgverlener Anders Stafmedewerker Docent Zorgmanager/-bestuurder Begeleider Gedragskundige Overige zorgverlener Mantelzorger             Bezoekers per sector De bezoekers van de websites van Vilans werken in de sector: 51% 17% 12% 13% 6% 1% 1%  Ouderenzorg Gehandicaptenzorg Anders Onderwijs (mbo, hbo, wo) Eerstelijnszorg Overheid Speciaal onderwijs        VILANS.NL 79 


































































































   76   77   78   79   80